Wizyta studyjna w Punkcie Przedszkolnym Fundacji Autismus pomoże Ci dowiedzieć się, jak działa terapeutyczna placówka przedszkolna o wysokim standardzie i jakości pracy. Zamiast tracić czas, ucz się od najlepszych!

Przekonaj się na własne oczy, jak działa modelowa placówka terapeutyczna, czerp z wiedzy i doświadczeń specjalistów.

Proponujemy możliwość odwiedzenia Punktu Przedszkolnego Fundacji Autismus i przyjrzenia się pracy terapeutów w trakcie trwania zajęć grupowych. Wizyty studyjne są skierowane do specjalistów pracujących z dziećmi (nauczycieli, psychologów, pedagogów, logopedów itp.) oraz studentów kierunków: psychologia, pedagogika, logopedia.

W ofercie posiadamy kilka wariantów Wizyt studyjnych:

  1. Obserwacja zajęć (8h) w grupach o różnym poziomie funkcjonowania
  2. Obserwacja zajęć (5h) w grupach o różnym poziomie funkcjonowania wraz ze stałym wsparciem terapeuty z zespołu, który na bieżąco omawia to, co dzieje się w trakcie poszczególnych aktywności
  3. Obserwacja zajęć (5h) w grupach o różnym poziomie funkcjonowania wraz ze stałym wsparciem terapeuty z zespołu, który na bieżąco omawia to, co dzieje się w trakcie poszczególnych aktywności oraz z przedstawieniem metod pracy w naszym Przedszkolu (2h)

Z wizyty u nas nie wrócisz z gotowymi uniwersalnymi rozwiązaniami, czy wzorami dokumentów, ale na pewno wrócisz z wiedzą, która może Cię zainspirować do pracy z osobami autyzmem lub do podjęcia dalszego rozwoju wiedzy i umiejętności w tym zakresie.

Koszt: prosimy o kontakt

Zgłoszenia: szkolenia[at]autismus[dot]pl